Расписание автобусов в Борисове


Расписание городских автобусов в Борисове 

Па працоўных дняхПа выхадных днях
Расклад аўтобусаў па працоўных днях



Маршрут №1. Чыгуначны вакзал — Раённая бальніца

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
05:50; 06:20; 06:50; 07:20; 07:50; 08:20; 08:50; 09:20; 10:30; 11:00; 11:30; 12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:10; 14:40; 15:10; 15:40; 16:10; 16:40; 17:10; 17:40; 18:10; 19:33; 19:50; 20:20; 20:50; 21:20; 21:50; 22:20; 22:55; 23:20; 00:25*.
(* — рэйс праз вёску Пчэльнік).

ПЧЭЛЬНІК
00:50.

РАЁННАЯ БАЛЬНІЦА
05:50; 06:20; 06:47*; 07:20; 07:50; 08:20; 08:50; 09:20; 09:50; 11:00; 11:30; 12:00; 12:27*; 13:00; 13:30; 14:00; 14:40; 15:10; 15:40; 16:10; 16:40; 17:10; 17:40; 18:07*; 18:40; 19:55; 20:20; 20:50; 21:20; 21:50; 22:20; 22:50; 23:20; 23:50; 01:00.
Примечание: * — рэйсы праз вул. М. Мармулёва.

ВУЛІЦА М. МАРМУЛЁВА
06:50; 12:30; 18:10.

Маршрут №2. 4-я паліклініка — Дымкі — Лядзішча

4-Я ПАЛІКЛІНІКА
06:34; 07:42; 08:50; 09:58; 11:52; 13:00; 14:08; 15:28; 16:34; 17:42; 18:50; 20:27; 21:27; 22:27; 23:27; 0:27.

ДЫМКІ
06:00; 07:08; 08:16; 09:24; 10:32; 12:26; 13:34; 14:42; 16:01; 17:08; 18:16; 19:24; 20:57; 21:57; 22:57; 23:57.

ЛЯДЗІШЧА
06:04; 07:12; 08:20; 09:28; 10:36; 12:30; 13:38; 14:46; 16:05; 17:12; 18:20; 19:28; 21:01; 22:01; 23:01; 00:01.

Маршрут №2А. 4-я паліклініка — Лядзішча

4-Я ПАЛІКЛІНІКА
06:00; 07:02; 08:12; 09:16; 10:20; 12:24; 13:28; 14:42; 15:50; 16:50.

ЛЯДЗІШЧА
06:30; 07:34; 08:44; 09:48; 10:52; 12:56; 14:00; 15:14; 16:18; 17:27.

Маршрут №2Б. Лядзішча — 4-я паліклініка — Печы

ПЕЧЫ
07:00; 08:10; 09:10; 15:00; 16:00; 17:00; 18:20; 19:20.

4-Я ПАЛІКЛІНІКА (на Лядзішча)
07:10: 08:20; 09:20; 15:10; 16:10; 17:10; 18:30; 19:30.

ЛЯДЗІШЧА
06:30; 07:30; 08:40; 09:40; 15:30; 16:30; 17:30; 18:50; 19:50.

4-Я ПАЛІКЛІНІКА (на Печы)
06:50; 08:00; 09:00; 10:00; 15:50; 16:50; 17:50; 19:10; 20:10.

Маршрут №3. Чыгуначны вакзал — Мікрараён-6

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:13; 07:06; 07:59; 08:52; 10:25; 11:18; 12:11; 13:04; 13:57; 15:00; 15:53; 16:46; 17:39; 18:32; 19:33; 20:58; 21:51; 22:55; 23:55; 00:45.

МІКРАРАЁН-6
06:39; 07:32; 08:25; 09:18; 10:51; 11:44; 12:37; 13:30; 14:23; 15:26; 16:19; 17:12; 18:05; 18:58; 19:57; 21:24; 22:17; 23:16; 00:20.

4-Я ПАЛІКЛІНІКА
05:50; 06:43; 07:36; 08:29; 09:22; 10:55; 11:48; 12:41; 13:34; 14:27; 15:30; 16:23; 17:16; 18:09; 19:02; 20:01; 21:28; 22:21; 23:20; 00:24.

Маршрут №3А. Чыгуначны вакзал — Мікрараён-3

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:05; 06:30; 06:57; 07:24; 07:51; 08:20; 08:45; 09:10; 10:00; 10:25; 11:15; 12:05; 12:55; 13:45; 14:18; 14:45; 15:12; 15:39; 16:06; 16:33; 17:00; 17:25; 17:54; 18:15; 18:54; 19:55; 20:44; 21:36; 22:24; 23:12; 23:55.

МІКРАРАЁН-3
06:30; 06:57; 07:24; 07:51; 08:18; 08:45; 09:10; 09:35; 10:25; 10:50; 11:40; 12:30; 13:20; 14:10; 14:45; 15:12; 15:39; 16:06; 16:33; 17:00; 17:27; 17:50; 18:21; 18:40; 19:19; 20:20; 21:12; 22:00; 22:48; 23:36; 00:20.

Маршрут №3Б. Чыгуначны вакзал — Мікрараён-6

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:25; 07:22; 08:14; 09:06; 09:58; 14:20; 15:12; 16:04; 16:56; 17:49.

МІКРАРАЁН-6
06:52; 07:49; 08:41; 09:33; 10:25; 14:47; 15:39; 16:31; 17:24; 18:16.

4-Я ПАЛІКЛІНІКА
06:00; 06:59; 07:51; 08:43; 09:35; 10:27; 14:49; 15:41; 16:33; 17:26; 18:18.

Маршрут №4. Чыгуначны вакзал — Вуліца Берагавая

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:05; 07:01; 07:57; 08:53; 09:44; 11:35; 12:31; 13:27; 14:23; 15:29; 16:25; 17:21; 18:17; 20:03; 20:57; 21:51; 22:45; 00:18.

ВУЛІЦА БЕРАГАВАЯ
06:25; 07:28; 08:24; 09:18; 10:09; 12:03; 12:59; 13:54; 14:50; 15:56; 16:52; 17:48; 18:44; 20:28; 21:22; 22:16; 23:10; 00:35.

Маршрут №5. Чыгуначны вакзал — 2-я пл. АГУ — 4-я паліклініка

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:30; 07:40; 08:43; 09:42; 14:37; 15:36; 16:43; 17:41; 18:34.

МЯСАКАМБІНАТ (на 4-ю паліклініку)
06:44; 07:52; 08:57; 09:56; 14:51; 15:48; 16:57; 17:51; 18:50.

2-Я ПЛЯЦОЎКА АГУ (на 4-ю паліклініку)
06:48; 07:57; 09:01; 09:59; 14:55; 15:54; 17:01; 17:56; 18:52.

4-Я ПАЛІКЛІНІКА
05:55; 07:04; 08:13; 09:10; 14:05; 15:04; 16:06; 17:13; 18:06.

2-Я ПЛЯЦОЎКА АГУ (на чыг. вакзал)
06:10; 07:19; 08:26; 09:25; 14:21; 15:20; 16:23; 17:27; 18:19.
МЯСАКАМБІНАТ (на чыг. вакзал)
06:14; 07:23; 08:30; 09:29; 14:24; 15:23; 16:23; 17:26; 18:25.

Маршрут №6. Чыгуначны вакзал — Вуліца Панфілава

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
05:55; 06:20; 06:50; 07:20; 07:50; 08:20; 09:20; 09:30; 10:30; 11:00; 11:30; 12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:40; 15:10; 15:40; 16:10; 16:40; 17:10; 17:40; 18:15; 18:50; 19:50; 20:20; 20:50; 21:30; 21:45; 22:20; 22:47; 23:35*; 00:25*.
(* — рэйсы па маршруце Вакзал — Панфілава — Кальварыя)

ВУЛІЦА ПАНФІЛАВА
05:55; 06:20; 06:50; 07:20; 07:50; 08:20; 08:50; 09:50; 10:00; 11:00; 11:30; 12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:10; 15:40; 16:10; 16:40; 17:10; 17:40; 18:10; 18:45; 19:20; 20:20; 20:50; 21:20; 21:55; 22:10; 22:45; 23:14; 00:00*; 00:50*.
(* — рэйсы праз Кальварыю)

КАЛЬВАРЫЯ
00:05; 1:00.

Маршрут №7. Чыгуначны вакзал — Дымкі — Лядзішча

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:04; 06:52; 07:44; 08:35; 10:17; 11:12; 11:59; 12:50; 13:41; 14:42; 15:35; 16:35; 17:25; 18:20; 19:52; 20:45; 21:35; 22:19; 23:05; 23:58; 00:36*.
(* — рэйс праз Лядзішча)

ДЫМКІ
05:46; 06:27; 07:15; 08:08; 08:59; 09:58; 10:41; 11:32; 12:23; 13:14; 14:05; 15:06; 15:57; 16:48; 17:39; 18:35; 20:10; 21:00; 21:47; 22:34; 23:19; 00:12.

ЛЯДЗІШЧА
05:50; 06:32; 07:20 08:12; 09:03; 10:02; 10:45; 11:36; 12:27; 13:18; 14:09; 15:10; 16:01; 16:52; 17:43; 18:39; 20:14; 21:04; 21:52; 22:39; 23:23; 00:16.

Маршрут №7А. Чыгуначны вакзал — Дымкі — Лядзішча

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:36; 07:27; 08:18; 09:09; 10:51; 11:42; 12:33; 13:24; 14:25; 15:16; 16:07; 16:58; 17:49; 19:30; 20:11; 21:02.

ДЫМКІ
06:11; 06:59; 07:51; 08:42; 09:33; 11:15; 12:06; 12:57; 13:48; 14:49; 15:23; 15:40; 16:14; 16:31; 17:05; 17:22; 17:56; 18:13; 18:47; 19:44; 20:35; 21:26.

ЛЯДЗІШЧА
06:16; 07:04; 07:55; 08:46; 09:37; 11:19; 12:10; 13:01; 13:52; 14:53; 15:27; 15:44; 16:18; 16:35; 17:09; 17:26; 18:00; 18:17; 18:51; 19:48; 20:39; 21:30.

Маршрут №8. Лядзішча — Рынак (Стары горад)

ЛЯДЗІШЧА
06:11; 06:53; 07:40; 08:22; 09:04; 09:46; 11:11; 11:53; 12:50*; 13:36; 14:16; 15:02; 15:44; 16:26; 17:08; 17:50*; 18:40; 19:51*; 20:40.
(* — рэйсы праз вуліцу Л. Чалоўскай)

ВУЛІЦА ЛЮСІ ЧАЛОЎСКАЙ (на Рынак)
13:02; 18:02; 20:03.

РЫНАК (СТАРЫ ГОРАД)
06:32; 07:10*; 08:01; 08:43; 09:25; 10:50; 11:32; 12:14*; 13:16; 13:56; 14:41; 15:23; 16:05; 16:47; 17:29; 18:16; 19:30; 20:18.
(* — рэйсы праз вуліцу Л. Чалоўскай)

ВУЛІЦА ЛЮСІ ЧАЛОЎСКАЙ (на Лядзішча)
07:28; 12:28.

Маршрут №9. Печы — Завод «Экран»

ПЕЧЫ
05:50; 06:10; 06:30; 07:10; 07:30; 07:50; 08:30; 08:50; 09:50; 10:10; 10:30; 11:10; 11:50; 12:10; 12:30; 13:10; 13:30; 13:50; 14:40; 15:00; 15:20; 16:00; 16:20; 16:40; 17:20; 17:40; 18:00; 19:00; 19:20; 20:00; 20:40; 21:00; 21:20; 22:00; 22:20; 22:40; 23:20; 00:00.

4-Я ПАЛІКЛІНІКА (на Завод «Экран»)
06:00; 06:20; 06:40; 07:20; 07:40; 08:00; 08:40; 09:00; 10:00; 10:20; 10:40; 11:20; 12:00; 12:20; 12:40; 13:20; 13:40; 14:00; 14:50; 15:10; 15:30; 16:10; 16:30; 16:50; 17:30; 17:50; 18:10; 19:10; 19:30; 20:10; 20:50; 21:10; 21:30; 22:10; 22:30; 22:50; 23:30; 0:10.

ЗАВОД «ЭКРАН»
05:50; 06:30; 06:50; 07:10; 07:50; 08:10; 08:30; 09:10; 09:30; 10:30; 10:50; 11:10; 11:50; 12:30; 12:50; 13:10; 13:50; 14:10; 14:30; 15:20; 15:40; 16:00; 16:40; 17:00; 17:20; 18:00; 18:20; 18:40; 19:40; 20:00; 20:40; 21:20; 21:40; 22:00; 22:40; 23:00; 23:20; 00:00; 00:40.

4-Я ПАЛІКЛІНІКА (на Печы)
06:20; 07:00; 07:20; 07:40; 08:20; 08:40; 09:00; 09:40; 10:00; 11:00; 11:20; 11:40; 12:20; 13:00; 13:20; 13:40; 14:20; 14:40; 15:00; 15:50; 16:10; 16:30; 17:10; 17:30; 17:50; 18:30; 18:50; 19:10; 20:10; 20:30; 21:10; 21:50; 22:10; 22:30; 23:10; 23:30; 23:50; 00:30; 01:10.

Маршрут №9А. Печы — Раённая бальніца

ПЕЧЫ
06:50; 08:10; 09:30; 11:30; 12:50; 14:10; 15:40; 17:00; 18:20; 20:20; 21:40.
РАЁННАЯ БАЛЬНІЦА
07:25; 08:45; 10:05; 12:05; 13:25; 14:45; 16:15; 17:35; 18:55; 20:55; 22:15.

Маршрут №10. Чыгуначны вакзал — Печи

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:25; 07:25; 08:20; 10:10; 11:10; 12:10; 13:10; 14:10; 15:20; 16:20; 17:20; 18:20; 20:15; 21:10; 22:10; 23:10; 00:15.

ПЕЧЫ
05:55; 06:56; 07:55; 08:58; 10:45; 11:45; 12:45; 13:45; 14:45; 15:55; 16:55; 17:55; 18:55; 20:45; 21:45; 22:45; 23:45.

Маршрут №10А. Чыгуначны вакзал — Печы

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:52; 07:52; 08:52; 09:52; 11:40; 12:40; 13:40; 14:50; 15:50; 16:50; 17:50; 19:40; 20:40; 21:45; 22:40; 00:00.

ПЕЧЫ
06:22; 07:22; 08:22; 09:22; 10:22; 12:10; 13:10; 14:10; 15:20; 16:20; 17:20; 18:20; 20:10; 21:10; 22:10; 23:10; 00:15.

Маршрут №11. Чыгуначны вакзал — Завод «Экран»

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
05:40; 05:55; 06:20; 06:35*; 07:00; 07:20; 07:40; 08:00; 08:20; 08:40; 09:20; 09:40; 10:00; 10:20; 11:00; 11:20; 11:40; 12:00; 12:20; 12:40; 13:00; 13:20; 13:40; 14:00; 14:30; 14:50*; 15:10; 15:30; 15:50*; 16:10; 16:30; 16:50; 17:10; 17:30; 18:10; 18:30; 18:50; 19:10; 19:55; 20:10; 20:30; 20:50; 21:10; 21:30; 21:50; 22:10; 22:30; 22:50; 23:10; 23:30; 23:50*.
(* — рэйсы праз 2-ю пляцоўку АГУ)

2-Я ПЛЯЦОЎКА АГУ (На завод «Экран»)
06:50; 15:05; 16:05; 00:10.

ЗАВОД «ЭКРАН»
05:40; 06:00; 06:20; 06:32*; 07:00; 07:20; 07:40; 08:00; 08:20; 08:40; 09:00; 09:20; 10:00; 10:20; 10:40; 11:00; 11:40; 12:00; 12:20; 12:40; 13:00; 13:20; 13:40; 14:00; 14:20; 14:40*; 15:10; 15:30; 15:50*; 16:10; 16:30; 16:50; 17:10; 17:30; 17:50; 18:10; 18:50; 19:10; 19:50; 19:30; 20:30; 20:50; 21:10; 21:30; 21:50; 22:10; 22:30; 22:50; 23:10; 23:30; 23:50*; 0:10; 0:35.
(* — рэйсы праз 2-ю пляцоўку АГУ)

2-Я ПЛЯЦОЎКА АГУ (На чыг. вакзал)
07:00; 15:05; 16:15; 00:15.

Маршрут №11А. Чыгуначны вакзал — Раённая бальніца

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:50; 08:30; 10:35; 12:05; 13:30; 15:00; 16:40; 18:20; 19:40.

РАЁННАЯ БАЛЬНІЦА
07:40; 09:10; 11:20; 12:50; 14:10; 15:50; 17:20; 19:00; 20:30.

Маршрут №12. Чыгуначны вакзал — Пчэльнік — Раённая бальніца

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:06*; 07:46; 10:26; 12:02; 13:38; 15:24; 17:10*; 18:58.
(* — рэйсы да Лясніцтва)

ПЧЭЛЬНІК
06:51*; 08:31; 11:11; 12:47; 14:23; 16:09; 17:55*; 19:45.
(* — рэйсы да Лясніцтва)

ЛЯСНІЦТВА
06:55; 17:59.

РАЁННАЯ БАЛЬНІЦА
07:03; 08:39; 11:19; 12:55; 14:31; 16:17; 18:07; 19:51.

Маршрут №12А. Чыгуначны вакзал — Пчэльнік — Раённая бальніца

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:59; 08:37; 12:58; 14:36; 16:14; 17:52; 21:14; 22:50.

ПЧЭЛЬНІК
06:10; 07:44; 09:22; 13:43; 15:21; 16:59; 18:37; 21:59; 23:35.

РАЁННАЯ БАЛЬНІЦА
06:16; 07:54; 09:32; 13:53; 15:31; 17:09; 18:47; 22:09; 23:45.

Маршрут №13. Чыгуначны вакзал — Юшкевічы

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:10; 06:48; 07:26; 08:12; 08:58; 09:36; 10:52; 11:30; 12:16; 12:54; 13:40; 14:31; 15:09; 15:55; 16:41; 17:27; 18:13; 18:51; 19:29; 20:50*; 21:29*; 22:15*; 22:47*; 23:26*; 00:26*; 01:00*.
(* — рэйсы праз вул. Памежную)

ВУЛІЦА ПАМЕЖНАЯ
21:07; 21:46; 22:28; 23:04; 23:43; 00:38; 01:13.

ЮШКЕВІЧЫ
05:55; 06:33; 07:11; 07:49; 08:35; 09:21; 09:54; 11:15; 11:48; 12:39; 13:17; 14:03; 14:54; 15:32; 16:20; 17:04; 17:50; 18:36; 19:14; 20:00; 21:14; 21:53; 22:32; 23:11; 23:50; 00:45; 01:20.

Маршрут №13А. Вуліца Сянная — Юшкевічы — Чыгуначны вакзал

ВУЛІЦА СЯННАЯ
06:05; 07:10; 08:20; 09:40; 11:40; 12:50; 14:00; 15:35; 16:45; 18:00; 19:25.

ЮШКЕВІЧЫ (на вул. Памежную і чыг. Вакзал)
06:20; 07:25; 08:35; 10:00; 11:55; 13:05; 14:15; 15:50; 17:00; 18:15; 19:35.

ВУЛІЦА ПАМЕЖНАЯ (на чыг. Вакзал)
06:25; 07:35; 08:45; 10:05; 12:05; 13:15; 14:25; 15:55; 17:05; 18:20; 19:40.

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:40; 07:50; 09:10; 11:10; 12:20; 13:30; 14:48; 16:10; 17:20; 18:52.

ВУЛІЦА ПАМЕЖНАЯ (на Юшкевічы, вул. Сянную)
06:55; 08:05; 09:25; 11:25; 12:35; 13:45; 15:03; 16:25; 17:35; 19:07.

ЮШКЕВІЧЫ (на вул. Сянную)
07:00; 08:10; 09:31; 11:31; 12:40; 13:50; 15:09; 16:31; 17:41; 19:13.

Маршрут №14. Аўтавакзал — Елясеяўскія могілкі
Толькі па панядзелкам

АЎТАВАКЗАЛ
09:30; 11:00; 12:30; 14:00.

ЕЛЯСЕЯЎСКІЯ МОГІЛКІ
10:15; 11:45; 13:15; 14:45.

Маршрут №15. Рынак (Стары горад) — Вуліца Панфілава

РЫНАК (СТАРЫ ГОРАД)
06:30; 07:15*; 08:10*; 09:05; 9:45; 11:20; 12:00*; 12:50; 13:35; 14:40; 15:35*; 16:30*; 17:30.
(* — рэйсы праз Вуглы і Кальварыю)

ВУГЛЫ (на вул. Панфілава)
07:30; 08:25; 12:15; 15:50; 16:45.

КАЛЬВАРЫЯ ( На вул. Панфілава)
07:40; 08:35; 12:20; 15:55; 16:55.

ВУЛІЦА ПАНФІЛАВА
06:05*; 06:50; 07:50; 08:45; 09:25; 10:05**; 11:40; 12:25*; 13:10*; 13:55**; 15:00**; 16:05*; 17:05*; 17:55**.
(* — рэйсы праз Вуглы; ** — рэйсы праз вуглы і Кальварыю)

КАЛЬВАРЫЯ ( На Рынак)
10:15; 14:05; 15:10; 18:05.

ВУГЛЫ (на Рынак)
06:15; 10:25; 12:35; 13:20; 14:15; 15:20; 16:15; 17:15; 18:15.

Маршрут №16. Мікрараён-6 — Вуліца Панфілава

МІКРАРАЁН-6
05:55; 07:03; 08:10; 09:17; 10:24; 13:56; 15:03; 16:10; 17:17; 18:24.

4-Я ПАЛІКЛІНІКА (на вул. Панфілава)
06:00; 07:07; 08:14; 09:21; 10:28; 14:00; 15:07; 16:14; 17:21; 18:28.

ВУЛІЦА ПАНФІЛАВА
06:30; 07:37; 08:44; 09:51; 10:58*; 14:30; 15:37; 16:44; 17:51; 18:58*.
(* — рэйсы да 4-й паліклінікі)

Маршрут №18. Чыгуначны вакзал — Вуліца Люсі Чалоўскай

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:52; 07:36; 08:20; 09:04; 09:48; 10:30; 11:57; 12:40; 13:23; 14:07; 15:00; 15:44; 16:35; 17:12; 17:56; 18:40; 19:34; 20:48; 21:35; 22:19; 22:57; 23:30; 00:30.

ВУЛІЦА ЛЮСІ ЧАЛОЎСКАЙ
06:03; 06:30; 06:52; 07:14; 07:36; 07:58; 08:20; 08:42; 09:04; 09:26; 09:48; 10:10; 10:51; 12:18; 13:01; 13:45; 14:29; 15:00; 15:22; 15:44; 16:10; 16:30; 16:50; 17:18; 17:34; 18:00; 18:18; 19:02; 19:55; 21:08; 21:50; 22:33; 23:11; 23:50; 00:50.

Маршрут №18А. Вуліца Л.Чалоўскай — 4-я паліклініка — Чыгуначны вакзал

ВУЛІЦА ЛЮСІ ЧАЛОЎСКАЙ
05:45; 07:02; 08:14; 09:26; 11:28; 12:40; 13:52; 15:14; 16:40; 17:52; 19:04; 21:16; 22:28; 23:55.

4-Я ПАЛІКЛІНІКА (на чыг. вакзал)
06:01; 07:18; 08:30; 09:42; 11:44; 12:56; 14:08; 15:30; 16:56; 18:08; 19:20; 21:32; 22:44; 00:10.

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:32; 07:44; 08:56; 10:58; 12:10; 13:22; 14:44; 16:02; 17:22; 18:34; 20:46; 21:58; 23:10.

Маршрут №19. Чыгуначны вакзал — Вуліца Памежная

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
05:40; 06:29; 07:07; 07:45; 08:31; 09:17; 09:55; 10:41; 11:57; 12:35; 13:13; 13:55; 14:50; 15:28; 16:14; 17:02; 17:46; 18:32; 19:10; 19:48; 20:26.

ВУЛІЦА СЯННАЯ
05:45; 06:33; 07:11; 07:49; 08:35; 09:21; 09:59; 10:45; 12:01; 12:39; 13:17; 14:01; 14:54; 15:32; 16:18; 17:06; 17:50; 18:36; 19:14; 19:52; 20:30.

ВУЛІЦА ПАМЕЖНАЯ
06:00; 06:52; 07:30; 08:11; 08:54; 09:40; 10:18; 11:04; 12:20; 12:58; 13:36; 14:22; 15:13; 15:51; 16:40; 17:23; 18:09; 18:55; 19:33; 20:11; 20:45.

Маршрут №22. 4-я паліклініка — Вуліца Панфілава

4-Я ПАЛІКЛІНІКА
06:35; 07:45; 08:55; 10:45; 11:55; 13:05; 14:15; 15:35; 16:45; 17:55; 19:05; 20:15; 22:05; 23:10; 00:10.

ВУЛІЦА ПАНФІЛАВА
06:00; 07:10; 08:20; 09:30; 11:20; 12:30; 13:40; 14:50; 16:10; 17:20; 18:30; 19:40; 20:50; 22:40; 23:40; 00:40.

Расклад аўтобусаў па выхадных днях
Маршрут №1. Чыгуначны вакзал — Раённая бальніца

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:20; 06:50; 07:20; 07:50; 08:20; 08:50; 09:20; 10:30; 11:00; 11:30; 12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:10; 14:40; 15:10; 15:40; 16:10; 16:40; 17:10; 17:40; 18:10; 19:33; 19:50; 20:20; 20:50; 21:20; 21:50; 22:20.

РАЁННАЯ БАЛЬНІЦА
06:20; 06:47*; 07:20; 07:50; 08:20; 08:50; 09:20; 09:50; 11:00; 11:30; 12:00; 12:27*; 13:00; 13:30; 14:00; 14:40; 15:10; 15:40; 16:10; 16:40; 17:10; 17:40; 18:07*; 18:40; 19:55; 20:20; 20:50; 21:20; 21:50; 22:20; 22:50.
Примечание: * — рэйсы праз вул. М. Мармулёва.

ВУЛІЦА М. МАРМУЛЁВА
06:50; 12:30; 18:10.

Маршрут №2. 4-я паліклініка — Дымкі — Лядзішча

4-Я ПАЛІКЛІНІКА
06:34; 07:42; 08:50; 09:58; 11:52; 13:00; 14:08; 15:28; 16:34; 17:42; 18:50; 20:27; 21:27; 22:27.

ДЫМКІ
06:00; 07:08; 08:16; 09:24; 10:32; 12:26; 13:34; 14:42; 16:01; 17:08; 18:16; 19:24; 20:57; 21:57; 22:57.

ЛЯДЗІШЧА
06:04; 07:12; 08:20; 09:28; 10:36; 12:30; 13:38; 14:46; 16:05; 17:12; 18:20; 19:28; 21:01; 22:01; 23:01.

Маршрут №2Б. Лядзішча — 4-я паліклініка — Печы

ПЕЧЫ
09:00; 10:20; 11:40; 13:00; 14:20.

БУДАЎНІЧЫ РЫНАК (на Лядзішча)
09:10; 10:30; 11:50; 13:10; 14:30.

4-Я ПАЛІКЛІНІКА (на Лядзішча)
09:20; 10:40; 12:00; 13:20; 14:40.

ЛЯДЗІШЧА
09:40; 11:00; 12:20; 13:40; 15:00.

4-Я ПАЛІКЛІНІКА (на Печы)
10:00; 11:20; 12:40; 14:00; 15:20.

БУДАЎНІЧЫ РЫНАК (на Печы)
10:10; 11:30; 12:50; 14:10; 15:30.

Маршрут №3. Чыгуначны вакзал — Мікрараён-6

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:13; 07:06; 07:59; 08:52; 10:25; 11:18; 12:11; 13:04; 13:57; 15:00; 15:53; 16:46; 17:39; 18:32; 19:33; 20:58; 21:51; 22:55.

МІКРАРАЁН-6
06:39; 07:32; 08:25; 09:18; 10:51; 11:44; 12:37; 13:30; 14:23; 15:26; 16:19; 17:12; 18:05; 18:58; 19:57; 21:24; 22:17.

4-Я ПАЛІКЛІНІКА
05:50; 06:43; 07:36; 08:29; 09:22; 10:55; 11:48; 12:41; 13:34; 14:27; 15:30; 16:23; 17:16; 18:09; 19:02; 20:01; 21:28; 22:21.

Маршрут №3А. Чыгуначны вакзал — Мікрараён-3

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:05; 06:57; 07:51; 08:45; 10:25; 11:15; 12:05; 12:55; 13:45; 14:45; 15:39; 16:33; 17:25; 18:15; 19:55; 20:44; 21:36; 22:24; 23:12.

МІКРАРАЁН-3
06:30; 07:24; 08:18; 09:10; 10:50; 11:40; 12:30; 13:20; 14:10; 15:12; 16:06; 17:00; 17:50; 18:40; 20:20; 21:12; 22:00; 22:48.

Маршрут №4. Чыгуначны вакзал — Вуліца Берагавая

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
07:01; 07:57; 08:53; 09:44; 11:35; 12:31; 13:27; 14:23; 15:29; 16:25; 17:21; 18:17; 20:03; 20:57; 21:51.

ВУЛІЦА БЕРАГАВАЯ
07:28; 08:24; 09:18; 10:09; 12:03; 12:59; 13:54; 14:50; 15:56; 16:52; 17:48; 18:44; 20:28; 21:22; 22:16.

Маршрут №6. Чыгуначны вакзал — Вуліца Панфілава

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:20; 06:50; 07:20; 07:50; 08:20; 09:20; 09:30; 10:30; 11:00; 11:30; 12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:40; 15:10; 15:40; 16:10; 16:40; 17:10; 17:40; 18:15; 18:50; 19:50; 20:20; 20:50; 21:30; 21:45; 22:10; 22:37.

ВУЛІЦА ПАНФІЛАВА
06:20; 06:50; 07:20; 07:50; 08:20; 08:50; 09:50; 10:00; 11:00; 11:30; 12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:10; 15:40; 16:10; 16:40; 17:10; 17:40; 18:10; 18:45; 19:20; 20:10; 20:50; 21:20; 21:55; 22:10; 22:35; 23:04.

Маршрут №7. Чыгуначны вакзал — Дымкі — Лядзішча

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:04; 06:52; 07:44; 08:35; 10:17; 11:12; 11:59; 12:50; 13:41; 14:42; 15:35; 16:35; 17:25; 18:20; 19:52; 20:45; 21:35; 22:19; 23:05.

ДЫМКІ
05:46; 06:27; 07:15; 08:08; 08:59; 09:58; 10:41; 11:32; 12:23; 13:14; 14:05; 15:06; 15:57; 16:48; 17:39; 18:35; 20:10; 21:00; 21:47; 22:34; 23:26.

ЛЯДЗІШЧА
05:50; 06:32; 07:20 08:12; 09:03; 10:02; 10:45; 11:36; 12:27; 13:18; 14:09; 15:10; 16:01; 16:52; 17:43; 18:39; 20:14; 21:04; 21:52; 22:39; 23:31.

Маршрут №7А. Чыгуначны вакзал — Дымкі — Лядзішча

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:36; 07:27; 08:18; 09:09; 10:51; 11:42; 12:33; 13:24; 14:25; 14:59; 15:16; 15:50; 16:07; 16:41; 16:58; 17:32; 17:49; 18:23; 19:25; 20:11; 21:02.

ДЫМКІ
06:11; 06:59; 07:51; 08:42; 09:33; 11:15; 12:06; 12:57; 13:48; 14:49; 15:23; 15:40; 16:14; 16:31; 17:05; 17:22; 17:56; 18:13; 18:47; 19:44; 20:35; 21:26.

ЛЯДЗІШЧА
06:16; 07:04; 07:55; 08:46; 09:37; 11:19; 12:10; 13:01; 13:52; 14:53; 15:27; 15:44; 16:18; 16:35; 17:09; 17:26; 18:00; 18:17; 18:51; 19:48; 20:39; 21:30.

Маршрут №8. Лядзішча — Рынак (Стары горад)

ЛЯДЗІШЧА
06:11; 06:53; 07:40; 08:22; 09:04; 09:46; 11:11; 11:53; 12:50*; 13:36; 14:16; 15:02; 15:44; 16:26; 17:08; 17:50*; 18:40.
(* — рэйсы праз вуліцу Л. Чалоўскай)

ВУЛІЦА ЛЮСІ ЧАЛОЎСКАЙ (на Рынак)
13:02; 18:02.

РЫНАК (СТАРЫ ГОРАД)
06:32; 07:10*; 08:01; 08:43; 09:25; 10:50; 11:32; 12:14*; 13:16; 13:56; 14:41; 15:23; 16:05; 16:47; 17:29; 18:16.
(* — рэйсы праз вуліцу Л. Чалоўскай)

ВУЛІЦА ЛЮСІ ЧАЛОЎСКАЙ (на Лядзішча)
07:28; 12:28.

Маршрут №9. Печы — Завод «Экран»

ПЕЧЫ
06:10; 06:30; 07:10; 07:30; 07:50; 08:30; 08:50; 09:50; 10:10; 10:30; 11:10; 11:50; 12:10; 12:30; 13:10; 13:30; 13:50; 14:40; 15:00; 15:20; 16:00; 16:20; 16:40; 17:20; 17:40; 18:00; 19:00; 19:20; 20:00; 20:40; 21:00; 21:20; 22:00; 22:20.

4-Я ПАЛІКЛІНІКА (на Завод «Экран»)
06:00; 06:20; 06:40; 07:20; 07:40; 08:00; 08:40; 09:00; 10:00; 10:20; 10:40; 11:20; 12:00; 12:20; 12:40; 13:20; 13:40; 14:00; 14:50; 15:10; 15:30; 16:10; 16:30; 16:50; 17:30; 17:50; 18:10; 19:10; 19:30; 20:10; 20:50; 21:10; 21:30; 22:10; 22:30.

ЗАВОД «ЭКРАН»
06:30; 06:50; 07:10; 07:50; 08:10; 08:30; 09:10; 09:30; 10:30; 10:50; 11:10; 11:50; 12:30; 12:50; 13:10; 13:50; 14:10; 14:30; 15:20; 15:40; 16:00; 16:40; 17:00; 17:20; 18:00; 18:20; 18:40; 19:40; 20:00; 20:40; 21:20; 21:40; 22:00; 22:40; 23:00.

4-Я ПАЛІКЛІНІКА (на Печы)
07:00; 07:20; 07:40; 08:20; 08:40; 09:00; 09:40; 10:00; 11:00; 11:20; 11:40; 12:20; 13:00; 13:20; 13:40; 14:20; 14:40; 15:00; 15:50; 16:10; 16:30; 17:10; 17:30; 17:50; 18:30; 18:50; 19:10; 20:10; 20:30; 21:10; 21:50; 22:10; 22:30; 23:10; 23:30.

Маршрут №9А. Печы — Раённая бальніца

ПЕЧЫ
06:50; 08:10; 09:30; 11:30; 12:50; 14:10; 15:40; 17:00; 18:20; 20:20; 21:40.

РАЁННАЯ БАЛЬНІЦА
07:25; 08:45; 10:05; 12:05; 13:25; 14:45; 16:15; 17:35; 18:55; 20:55; 22:15.

Маршрут №10. Чыгуначны вакзал — Печы

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:25; 07:25; 08:20; 10:10; 11:10; 12:10; 13:10; 14:10; 15:20; 16:20; 17:20; 18:20; 20:15; 21:10; 22:10.

ПЕЧЫ
06:56; 07:55; 08:58; 10:45; 11:45; 12:45; 13:45; 14:45; 15:55; 16:55; 17:55; 18:55; 20:45; 21:45; 22:45.

Маршрут №10А. Чыгуначны вакзал — Печы

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:52; 07:52; 08:52; 09:52; 11:40; 12:40; 13:40; 14:50; 15:50; 16:50; 17:50; 19:40; 20:40; 21:45; 22:40.

ПЕЧЫ
07:22; 08:22; 09:22; 10:22; 12:10; 13:10; 14:10; 15:20; 16:20; 17:20; 18:20; 20:10; 21:10; 22:10.

Маршрут №11. Чыгуначны вакзал — Завод «Экран»

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:35; 07:00; 07:20; 07:40; 08:00; 08:20; 08:40; 09:20; 09:40; 10:00; 10:20; 11:00; 11:20; 11:40; 12:00; 12:20; 12:40; 13:00; 13:20; 13:40; 14:00; 14:30; 14:50; 15:10; 15:30; 15:50; 16:10; 16:30; 16:50; 17:10; 17:30; 18:10; 18:30; 18:50; 19:10; 19:55; 20:10; 20:30; 20:50; 21:10; 21:30; 21:50; 22:10; 22:30; 22:50.

ЗАВОД «ЭКРАН»
06:32; 07:00; 07:20; 07:40; 08:00; 08:20; 08:40; 09:00; 09:20; 10:00; 10:20; 10:40; 11:00; 11:40; 12:00; 12:20; 12:40; 13:00; 13:20; 13:40; 14:00; 14:20; 14:40; 15:10; 15:30; 15:50; 16:10; 16:30; 16:50; 17:10; 17:30; 17:50; 18:10; 18:50; 19:10; 19:50; 19:30; 20:30; 20:50; 21:10; 21:30; 21:50; 22:10; 22:30; 22:50; 23:10; 23:30.

Маршрут №11А. Чыгуначны вакзал — Раённая бальніца

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:50; 08:30; 10:35; 12:05; 13:30; 15:00; 16:40; 18:20; 19:40.

РАЁННАЯ БАЛЬНІЦА
07:40; 09:10; 11:20; 12:50; 14:10; 15:50; 17:20; 19:00; 20:30.

Маршрут №12. Чыгуначны вакзал — Пчэльнік — Раённая бальніца

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:06*; 07:46; 10:26; 12:02; 13:38; 15:24; 17:10*; 18:58.
(* — рэйсы да Лясніцтва)

ПЧЭЛЬНІК
06:51*; 08:31; 11:11; 12:47; 14:23; 16:09; 17:55*; 19:45.
(* — рэйсы да Лясніцтва)

ЛЯСНІЦТВА
06:55; 17:59.

РАЁННАЯ БАЛЬНІЦА
07:03; 08:39; 11:19; 12:55; 14:31; 16:17; 18:07; 19:51.

Маршрут №12А. Чыгуначны вакзал — Пчэльнік — Раённая бальніца

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
09:42; 11:20; 12:58; 14:36; 21:14.

ПЧЭЛЬНІК
10:27; 12:05; 13:43; 15:21; 21:59.

РАЁННАЯ БАЛЬНІЦА
10:37; 12:15; 13:53; 15:31; 22:09.

Маршрут №13. Чыгуначны вакзал — Юшкевічы

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:48; 07:26; 08:12; 08:58; 09:36; 10:52; 11:30; 12:16; 12:54; 13:40; 14:31; 15:09; 15:55; 16:41; 17:27; 18:13; 18:51; 19:29; 20:50*; 21:29*; 22:15*; 22:47*.
(* — рэйсы праз вул. Памежную)

ВУЛІЦА ПАМЕЖНАЯ
21:07; 21:46; 22:28; 23:04; 23:43.

ЮШКЕВІЧЫ
06:33; 07:11; 07:49; 08:35; 09:21; 09:54; 11:15; 11:48; 12:39; 13:17; 14:03; 14:54; 15:32; 16:20; 17:04; 17:50; 18:36; 19:14; 20:00; 21:14; 21:53; 22:32; 23:11.

Маршрут №14. Аўтавакзал — Елясеяўскія могілкі
Толькі па суботах

АЎТАВАКЗАЛ
09:30; 11:00; 14:00.

ЕЛЯСЕЯЎСКІЯ МОГІЛКІ
10:15; 11:45; 14:45.

Маршрут №15. Рынак (Стары горад) — Вуліца Панфілава

РЫНАК (СТАРЫ ГОРАД)
07:15*; 08:10*; 09:05; 09:45; 11:20; 12:00*; 12:50; 13:35; 14:40; 15:35*; 16:30*; 17:30.
(* — рэйсы праз Вуглы і Кальварыю)

ВУГЛЫ (на вул. Панфілава)
07:30; 08:25; 12:15; 15:50; 16:45.

КАЛЬВАРЫЯ ( На вул. Панфілава)
07:40; 08:35; 12:20; 15:55; 16:55.

ВУЛІЦА ПАНФІЛАВА
7:50; 8:45; 9:25; 10:05**; 11:40; 12:25*; 13:10*; 13:55**; 15:00**; 16:05*; 17:05*; 17:55**.
(* — рэйсы праз Вуглы; ** — рэйсы праз вуглы і Кальварыю)

КАЛЬВАРЫЯ ( На Рынак)
10:15; 14:05; 15:10; 18:05.

ВУГЛЫ (на Рынак)
10:25; 12:35; 13:20; 14:15; 15:20; 16:15; 17:15; 18:15.

Маршрут №16. Мікрараён-6 — Вуліца Панфілава

МІКРАРАЁН-6
07:03; 08:10; 09:17; 10:24; 12:24; 13:31; 14:38; 15:53; 17:00.

4-Я ПАЛІКЛІНІКА (на вул. Панфілава)
07:07; 08:14; 09:21; 10:28; 12:28; 13:35; 14:50; 15:57; 17:04.

ВУЛІЦА ПАНФІЛАВА
07:37; 08:44; 09:51; 10:58*; 12:58; 14:05; 15:20; 16:27; 17:34*.
(* — рэйсы да 4-й паліклінікі)

Маршрут №18. Чыгуначны вакзал — Вуліца Люсі Чалоўскай

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:52; 07:36; 08:20; 09:04; 09:48; 10:30; 11:57; 12:40; 13:23; 14:07; 15:00; 15:44; 16:35; 17:12; 17:56; 18:40; 19:34; 20:48; 21:35; 22:19; 23:05.

ВУЛІЦА ЛЮСІ ЧАЛОЎСКАЙ
06:30; 07:14; 07:58; 08:42; 09:26; 10:10; 10:51; 12:18; 13:01; 13:45; 14:29; 15:22; 16:10; 16:50; 17:34; 18:18; 19:02; 19:55; 21:08; 21:50; 22:33; 23:20.

Маршрут №18А. Вуліца Л.Чалоўскай — 4-я паліклініка — Чыгуначны вакзал

ВУЛІЦА ЛЮСІ ЧАЛОЎСКАЙ
07:02; 08:14; 09:26; 11:28; 12:40; 13:52; 15:14; 16:26; 17:38; 18:50.

4-Я ПАЛІКЛІНІКА (на чыг. вакзал)
07:18; 08:30; 09:42; 11:44; 12:56; 14:08; 15:30; 16:42; 17:54; 19:06.

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
07:44; 08:56; 10:58; 12:10; 13:22; 14:44; 15:56; 17:08; 18:20.

Маршрут №19. Чыгуначны вакзал — Вуліца Памежная

ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
06:29; 07:07; 07:45; 08:31; 09:17; 09:55; 10:41; 11:57; 12:35; 13:13; 13:55; 14:50; 15:28; 16:14; 17:02; 17:46; 18:32; 19:10; 19:48; 20:26.

ВУЛІЦА СЯННАЯ
06:33; 07:11; 07:49; 08:35; 09:21; 09:59; 10:45; 12:01; 12:39; 13:17; 14:01; 14:54; 15:32; 16:18; 17:06; 17:50; 18:36; 19:14; 19:52; 20:30.

ВУЛІЦА ПАМЕЖНАЯ
06:52; 07:30; 08:11; 08:54; 09:40; 10:18; 11:04; 12:20; 12:58; 13:36; 14:22; 15:13; 15:51; 16:40; 17:23; 18:09; 18:55; 19:33; 20:11; 20:45.

Маршрут №22. 4-я паліклініка — Вуліца Панфілава

4-Я ПАЛІКЛІНІКА
06:35; 07:45; 08:55; 10:45; 11:55; 13:05; 14:15; 15:35; 16:45; 17:55; 19:05; 20:15.

ВУЛІЦА ПАНФІЛАВА
07:10; 08:20; 09:30; 11:20; 12:30; 13:40; 14:50; 16:10; 17:20; 18:30; 19:40; 20:50.